فیلتر روغن شهاب - جیلی GC6

فیلتر روغن شهاب - جیلی GC6

گروه تولیدی - صنعتی فیلتر شهاب با تجربه بیش از 30 سال مدیریت در زمینه صنعت فیلتر سازی از سال 1390 محصولات خود را با نام تجاری فیلتر شهاب وارد بازار شد . 

شهاب فیلتر

1,500,000 ریال

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

فیلتر روغن شهاب - جیلی GC6

گروه تولیدی - صنعتی فیلتر شهاب با تجربه بیش از 30 سال مدیریت در زمینه صنعت فیلتر سازی از سال 1390 محصولات خود را با نام تجاری فیلتر شهاب وارد بازار شد . اولویت این شرکت از ابتدا تولید محصول با کیفیت بالا ، تنوع محصول ، قیمت مناسب و خدماتی ممتاز پایه ریزی نموده است . و مدت هاست بر اصول خود پایبند بوده و توانسته در مدت زمان کوتاهی تبدیل به معتبر ترین و با کیفیت ترین برندهای حال حاضر ر بازار این صنعت عظیم گردد .

یکی از مهم ترین سیاست های شرکت فیلتر شهاب ، تکمیل سبد کالایی محصولات خود بوده که توانسته در این راه موفق به تولید انواع فیلتر های روغن ، هوا ، سوخت ، در کلاس های سبک و سنگین برای مصارف خودروهای داخلی و وارداتی شده است .

همچنین گروه فنی مهندسی فیلتر شهاب توانسته با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات تولید فیلتر روغن و هوا ، کیفیت محصولات خود را به بالاترین سطح کیفی رسانده ، و با توجه به تقاضای مشتریان خود ، تنوع محصولات تولیدی خود را به بیش از 300 نوع فیلتر ارتقاء داده که شامل انواع فیلتر روغن ، آب ، هوا ، کابین ، سوخت ، هیدرولیک و ... می باشد .

در حال حاضر تولید انواع فیلترهای کلاس سنگین و نیمه سنگین ، راه سازی و پالایشگاهی در اولویت این شرکت می باشد .