لیست محصولات این تولید کننده روغن فوکس

درباره فوکس

فوکس در سال 1931 توسط دکتر رادولف فوکس در منهایم آلمان بنیانگذاری شد و امروزه با بیش از 80 سال سابقه، بعنوان بزرگترین گروه مستقل تولید کننده روانساز در جهان، در بیش از 85 کشور فعالیت دارد.
 مجموعه فروش این شرکت در سال 2010 بالغ بر 1.5 میلیارد یورو و سود آن 250 میلیون یورو بوده است.
در حال حاضر 3155 نفر در سراسر جهان در شرکت فوکس شاغل می باشند به دلیل سرمایه گذاری های مطلوب در واحد تحقیق و توسعه این شرکت، فوکس همیشه در ابداع و معرفی جدیدترین سطوح کیفی روانسازهای صنعتی و اتومبیل، در جهان پیشتاز است، به گونه ای که با شرکت های معتبر خودرو نظیر بنز، بی ام و، آئودی، مان و فولکس واگن همکاری گسترده و نزدیک دارد.
در این راستا قبل از معرفی و عرضه خودروهای جدید توسط شرکتهای مذکور، روانسازهای مورد نیاز و هماهنگ با توان موتور مربوط توسط شرکت فوکس فرموله گردیده و متعاقبا بیش از 75% ازخودروهای این شرکت ها با روغن فوکس از کارخانه خارج می شوند. با وجود داشتن بیش از 4500 نوع محصول مختلف در کارنامه کاری خود، فوکس همیشه یک گام از پیشگامان صنعت روانسازی در دنیا جلوتر است.
شرکت روغن فوکس ایرانیان شعبه رسمی شرکت فوکس آلمان فعالیت خود را در ایران از سال 1384 آغاز کرده است، در طول این مدت، این شرکت با حضور در اغلب نمایشگاههای تخصصی مختلف در سراسر ایران و برگزاری سمینارها و همایش های متفاوت، هر روز بیش از پیش حضور خود را در بازار ایران پر رنگتر می سازد. این شرکت با داشتن کارشناسان مجرب و متخصص در کادر فنی و ارتباط مستقیم با مجهزترین آزمایشگاه های داخلی و خارجی و اطلاع از آخرین دست یافته های این صنعت در سراسر دنیا و با ایجاد یک سیستم منسجم و قدرتمند فروش که متشکل از عاملین با تجربه در سرتاسر ایران و شرکتهای معتبر می باشد، به بهترین نحو ممکن آماده پاسخگویی به مشتریان گران قدرش می باشد.

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما