لیست محصولات این تولید کننده کاسپین (فومن شیمی)

درباره فومن شیمی


گروه صنعتی فومن شیمی، که در سال 1355 با هدف تولید فرآورده های شیمیایی بنیان گذاری شد، اکنون به یکی از پویاترین واحدهای بخش خصوصی در زمینه تولید فرآورده های مرتبط با خودرو، محصولات (خانگی)، بهداشتی و چسب مبدل شده است.
هدف گروه فومن شیمی تولید و عرضه محصولاتی است که پاسخگوی انتظارات و خواسته های مصرف کنندگان، به ویژه در خصوص کیفیت کالا باشد.
گروه فومن شیمی با اتکا بر سرمایه عظیم و گران قدر نیروی انسانی خود، یعنی یک هزار و پانصد نفر پرسنل متخصص، علاقه مند و کوشا، همچنین بهره گیری از فن آوری های نوین تولید، با همکاری واحدRD (بخش تحقیق و توسعه) فعال و کنترل کیفیت دقیق، موفق به تسخیر بازارهای جدید و ارائه محصولات متنوع شده و با کمک کادر بازاریابی آگاه و نظام توزیع منظم و سریع کالا، توانسته تا در بازارهای بین المللی به رقابت پرداخته و در صدر تولیدکنندگان داخلی قرار گیرد. فومن شیمی متشکل از چندین واحد تولیدی است که هر یک به طور مستقل در امر تولید روانکارها (روغن ها)، مواد شیمیایی، بسته بندی، ظروف فلزی و بالاخره شیر اسپری فعالیت دارند.
افزون برآن، گروه فومن شیمی با مشارکت شرکتهای چند ملیتی موفق شد تا در زمینه احداث واحدهای جدید تولیدی سرمایه گذاری نماید. در طول چند دهه فعالیت، اعتبار گروه فومن شیمی در صنایع شیمیایی و فرآورده های مرتبط با خودرو، مرهون مدیریت راهبردی آینده نگری است که موجب ارتقاء دانش فنی، تامین امکانات وسیع فنی و معرفی فراورده های جدید شده است.
درک نقطه نظرات مصرف کنندگان، استقبال مسئولان از طرح های جدید و نوآوری های فومن شیمی، موجب شد تا این گروه در صدر تولید کنندگان محصولات خانگی و مربوط به خودرو قرار گیرد.


محصولات


- محصولات خودرویی


شرکت فومن شیمی با محصولات کاسپین، پیشرو در ارائه ی محصولات ماشینی در کشور می باشد.


- محصولات خانگی:


فومن شیمی تولید کننده ی طیف وسیعی از محصولات خانگی اعم از خشبو کننده ها، پاک کننده ها، حشره کش ها و... می باشد.


- محصولات محافظ شخصی:


محصولات محافظ شخصی فومن شیمی, زندگی راحتی را برای خانواده ی شما به ارمغان می آورد.

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما