لیست محصولات این تولید کننده شرکت نفت سپاهان

درباره سپاهان


شرکت نفت سپاهان بزرگترین و مدرن ترین پالایشگاه تولید کننده روغن پایه خاورمیانه از سال 1371 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در ابتدا تحت پوشش شرکت ملی نفت ایران و بعنوان بخشی از پالایشگاه اصفهان عمده ترین تامین کننده روغن های موتور در داخل کشور بوده که از سال 1381 و در راستای سیاست خصوصی سازی صنایع دولتی به صندوق بازنشستگی و پس انداز کارکنان صنعت نفت واگذار و از آن پس به شرکت نفت سپاهان تغییر نام یافت.
شرکت نفت سپاهان در حال حاضر با ظرفیت تولید بیش از 400 هزار تن انواع روغن، در حدود نیمی از توان تولید کشور را تشکیل می دهد و در اصل حجم فرآورده های آن معادل با کل تولیدات سایر پالایشگاهای روغن ساز در ایران می باشد. این شركت پس از تشكیل با یاری خداوند و با بهرگیری از دانش و تجربه متخصصان خود با غلبه برمشكلات اولیه ناشی از خصوصی شدن، گامهای عظیمی را، در راه توسعه و پیشرفت برداشت، بگونه ای كه هم اكنون با داشتن بالاترین رشد تولید یكی از بزرگترین تولید كنندگان روغن پایه و روغن موتور در خاورمیانه محسوب میگردد. تامین نیاز بازار داخل و حضور همزمان در بازارهای جهانی بعنوان دو هدف عمده نفت سپاهان همواره در دستور کار و برنامه ریزی کلان شرکت قرار داشته و در این راستا علاوه بر کسب عنوان نخست صادرکننده برتر در سال های 1383 و 1385، عنوان اولین تامین کننده روغن موتور داخلی نیز به نفت سپاهان اختصاص یافت.


محصولات


طیف گسترده ای از فرآورده های روانکاری شامل انواع روغن های موتوری اعم از بنزینی، دیزلی، گازسوز، روغنهای دنده خودرو، روانکارهای صنعتی، گریس، ضدیخ، پارافین مایف اسلاک واکس، پارافین واکس و روغن پایه، تولیدات نفت سپاهان را تشکیل می دهند.
به منظور انتخاب مناسب ترین فرآورده و مشاوره فنی، با دفتر مهندسی فروش شرکت نفت سپاهان و یا نمایندگی های مجاز شرکت در سراسر کشور تماس حاصل نمائید. از جمله دیگر تولیدات این شرکت که مقادیر زیادی از آن بعلت مازاد بر مصرف بودن کشور به خارج صادر می شود، می توان روغن پايه، اکسترکت، واکس های نفتی و پارافین را نام برد.
محصولات تولیدی : روغن موتور بنزینی، روغن موتور دیزلی، روغن موترهای ویژه، روغن دنده خودرو، روغن های صنعتی سپاهان، روغن پایه، فورفورال اکستراکت، اسلاک واکس، پارافین.

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما